Bieg do miodu

Stowarzyszenie Edukacyjne „PSZCZÓŁKA” organizuje wydarzenie sportowo-rekreacyjne pod nazwą 

„BIEG do MIODU – VII Edycja 2021”

Ideą imprezy jest upamiętnienie krzewicieli rodzinnej tradycji pszczelarskiej Pana Arkadiusza Kamińskiego i Miodu Pszczółkowskiego, wpisanego w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą jego wujka, Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach, po którym spuściznę pieczołowicie pielęgnują jego następcy.

Formuła imprezy jest dość szeroka, bo chodzi o rekreacyjne wykonanie aktywności: spacer, nordick walking, bieg, jazda na rowerze, jazda na rolkach na dystansie od 5 km do 32,195 km (lub większym jeśli ktoś się czuje na siłach) i przesłanie mapki (screen z zegarka lub telefonu) na adres kontakt@stowarzyszenie-pszczolka.info . Termin realizacji wybranej formy ruchowej powinien nastąpić w okresie od 15.06 do 15.07.2021 r., a  miejsce i lokalizację uczestnicy wybierają sami.

Zapisy odbywają się poprzez stronę: https://elektronicznezapisy.pl/event/5797.html i trwają do 30.06.2021 r.  

W opisie można znaleźć najważniejsze informacje. Jest dostęp do wizualizacji gadżetów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Do wyboru jest Pakiet podstawowy za 37,00 pln, który zawiera pamiątkowy medal a w Pakiecie rozszerzonym (+25,00 pln) można dodać dobrej jakości techniczną koszulkę biegową (marka przetestowana w poprzednich edycjach) oraz jako nowość – wielofunkcyjną buffkę za 12,00 pln.

Informacje organizacyjne opublikowane są na:  Profil FB – Stowarzyszenie Edukacyjne PSZCZÓŁKA

i stronie stowarzyszenia: www.stowarzyszenie-pszczolka.info

W razie pytań można kontaktować się z prezesem Stowarzyszenia Edukacyjnego “Pszczółka”, Panem Arkadiuszem Kamińskim.