Bezpłatny wykład/ webinar o produktach pszczelich i apiterapii…

Nie od dziś wiadomo, że miód działa jak naturalny antybiotyk. Jest wysokoenergetyczny i podnosi odporność organizmu, jest wspaniałą odżywką dla osób osłabionych. Nasz organizm szybko go wchłania. Ale czy na pewno wiemy o nim to, co powinniśmy wiedzieć?

Zapraszamy no odwiedzenia zakładki „Warto wiedzieć”, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat miodów i innych produktów pszczelich. Dowiecie się Państwo co zrobić, żeby miód nie tracił swoich właściwości, jak poszczególne rodzaje miodu wpływają na nasze zdrowie, co to jest pyłek kwiatowy, pierzga, propolis oraz mleczko pszczele, a także jak je stosować.

Polski Związek Pszczelarski w ramach akcji promującej produkty pszczele (zadanie finansowane z Funduszu Promocji Roślin Oleistych) zaprasza również na bezpłatny wykład on-line o produktach pszczelich i apiterapii, który odbędzie się 20.02.2021 r. o godzinie 11:00.

Aby wziąć udział w wykładzie wystarczy w dniu wydarzenia kliknąć napis zamieszczony pod zaproszeniem “Chcę wziąć udział w wykładzie”.

Po wykładzie prosimy o wypełnienie bezosobowej ankiety:

Ankieta informacyjna na temat uzyskanej wiedzy o produktach pszczelich (bez podawania danych osobowych)

Zapraszamy!

Chcę wziąć udział w wykładzie