Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu kwestionariuszowym B-GOOD

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w anonimowym badaniu kwestionariuszowym dotyczącym prowadzonych praktyk pszczelarskich oraz efektywności i determinant produkcji pasiecznej.

Badanie, koordynowane jest przez Uniwersytet Gandawski w Belgii przy wsparciu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, i prowadzone jest w ramach europejskiego projektu pt. „Wsparcie pszczelarstwa przy pomocy cyfrowego systemu doradczego (B‑GOOD)” („Giving Beekeeping Guidance By Computational-Assisted Decision Making”. Projekt ten ma na celu wsparcie rozwoju nowoczesnego pszczelarstwa w UE poprzez wykorzystanie najnowszych zdobyczy wiedzy naukowej i techniki.

W ramach badania, prosimy o wypełnienie kwestionariusza, który pozwoli na opracowanie najlepszych zasad dobrych praktyk pszczelarskich, a także modele biznesowe promujące pszczelarstwo w krajach Unii Europejskiej.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu około 25 minut. Zebrane dane pozostaną anonimowe i będą przetwarzane oraz chronione zgodnie z ogólnym rozporządzeniem Unii Europejskiej o ochronie danych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

Proszę kliknąć na poniższy link, aby przejść do kwestionariusza w preferowanym przez Państwa języku:
https://bgoodwp4.ugent.be/

Tutaj dostępny jest Kwestionariusz , który można wypełnić do dnia 20.11.2021 r. Na stronie istnieje możliwość wyboru języka polskiego.

Tutaj znajduje się Karta informacyjna dla uczestnika badania

Prosimy o rozpropagowanie informacji o prowadzonym badaniu przez przekazanie dalej tej wiadomości.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału badaniu. Każda opinia jest bardzo ważna!